Pages Menu

Categories Menu
Makijaż permanentny - sprzęt do makijażu permanentnego. Kurs makijażu permanentnego Poznań
Makijaż znany jest od wielu lat, kobiety już dawno temu starały się tuszować swoje niedoskonałości i podkreślać swoje atuty przy
Depilacja laserowa najtaniej we Wrocławiu
Nikt nie lubi zbędnego owłosienia. Takowe nie prezentuje się w sposób estetyczny. Nie ma szans by performatywne zapędy niektórych gwiazd estrady przekonały kobiety, że owłosienie
Płatki kolagenowe - kosmetyki kolagenowe
Każdy chciałby zatrzymać młodość, ale niestety nie jest to możliwe. Czasu nie da się zablokować. Można jedynie opóźnić skutki upływu czasu, które są widoczne na ciele. Nie bez
Jak dbać o skórę zimą? Oliwka dla dzieci johnsons baby - oliwka w żelu
Pielęgnacja skóry ciała podczas zimnych miesięcy może być bardzo trudna. Niskie temperatury i ciepła, nieprzewiewna odzież sprawiają, że skóra wymaga
Czy warto korzystać z usług dietetyków? Tani catering dietetyczny Warszawa - błyskawiczna dieta. Dietetyk przez internet
Moda na zdrowy styl życia nie przemija: coraz większa część Polaków stara się odżywiać zdrowo i
Jak szybko i skutecznie schudnąć?
Piękna sylwetka jest marzeniem nie jednej osoby. Jednak z powodu otyłości cierpi coraz więcej osób, a wiele spośród nich to osoby bardzo młode, często nawet dzieci. Z tego względu temat
Sposób na zbędne kilogramy
Coraz więcej osób zmaga się obecnie z nadwagą lub nawet otyłością. Te stanowić mogą poważne zagrożenie dla zdrowia, a także powodować dyskomfort w codziennym życiu. O nadprogramowe kilogramy

Posted by on cze 19, 2018 in Pozostałe |

Praca w branży ochroniarskiej w Rumi

W Rumi w branży ochroniarskiej dostępnych jest kilka ogłoszeń. Na razie ich liczba jest nieduża, ale może się powiększać. Najczęściej są to posady ochroniarza w różnych sklepach. Poniżej zaprezentowano niektóre z nich.

Pracownika szuka firma Elephant Security na pełny etat. Specjalizuje się ona w chronieniu kompleksów o sporej powierzchni. Zadaniem byłaby ochrona w obiekcie handlowym przez śledzenie monitoringu i obserwowanie linii kas z klientami. Spółka oferuje stabilną pracę z możliwością rozwoju. Mile widziane są także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

WYMAGANIA
– Odpowiedzialność
– Wysoka kultura osobista
– Atutem byłoby doświadczenie w ochronie

Kolejne propozycje w: praca ochrona Rumia
Placówka Agata Meble potrzebuje ochroniarza na pełny etat z umową o pracę. Gwarantuje stabilność zatrudnienia, przygotowanie do zadań i zapoznanie się ze strukturą firmy oraz konsekwentne przestrzeganie umowy.
OBOWIĄZKI
– Ochrona obiektu
– Przeciwdziałanie zagrożeniom
– Pilnowanie, żeby nie było kradzieży

Agencja ochrony Umbrella Holding zatrudni osobę jako pracownika ochrony fizycznej. Firma proponuje umowę o pracę albo zlecenie. Umożliwia też rozwój zawodowy, zapewnia mundur i narzędzia do wykonywanych zadań, szkolenia, ubezpieczenie grupowe czy kartę Multisport. Ponadto spółka zwraca koszty dojazdu.

WYMAGANIA
– Niekaralność
– Kultura osobista