Pages Menu

Categories Menu
Rozbudowa mięśni.
Umięśniona sylwetka
Marzeniem wielu z nas jest piękna i wyrzeźbiona sylwetka. Jednak uzyskanie takiego efektu wymaga od nas wielu godzin treningów siłowych, które pozwalają nam na rozbudowanie tkanki
Co na zmarszczki wokół ust czyli piękny uśmiech
Usta to dla wielu kobiet bardzo newralgiczny punkt. Niejedna z pań jest zmartwiona gdy zobaczy bruzdy. Pojawiają się one wraz z kolejnymi mijającymi latami.
Zatem co na
Redukcja blizn potrądzikowych. Laserowe usuwanie blizn Bielsko Biała
Trądzik to w dzisiejszych czasach bardzo częsta przypadłość, co więcej coraz częściej można spotkać się z tym, że występuje już nie tylko u nastolatków,
Woda kolońska czy toaletowa. Rodzaje zapachów - woda toaletowa i kolońska. Dowiedz się o pochodzeniu nazwy woda kolońska
Wiele osób nie zwraca uwagi na rzeczywiste przeznaczenie zapachów. Wodę perfumowaną, toaletową i
Depilacja LIGHT SHEER Warszawa - depilacja laserowa bikini - opinie, skuteczność
Nikt nie lubi irytującego zbędnego owłosienia. Każdy pragnie wyglądać atrakcyjnie, przy czym często osiągnięcie doskonałego wyglądu może
Olejki w kosmetyce i aromaterapii. Olejki zapachowe sosnowe, dobry olejek arganowy - cena
Olejki na stałe zagościły w naszym życiu: coraz częściej używamy ich do pielęgnacji skóry i włosów, chętniej korzystamy także z
Kto może skorzystać z prania na telefon?
Pranie to jeden z tych obowiązków domowych, przed którym nie ma ucieczki. Ubrania szybko się brudzą, wymagają też częstego odświeżania. Dlatego, jeśli jesteś zapracowany możesz

Posted by on cze 19, 2018 in Pozostałe |

Praca w branży ochroniarskiej w Rumi

W Rumi w branży ochroniarskiej dostępnych jest kilka ogłoszeń. Na razie ich liczba jest nieduża, ale może się powiększać. Najczęściej są to posady ochroniarza w różnych sklepach. Poniżej zaprezentowano niektóre z nich.

Pracownika szuka firma Elephant Security na pełny etat. Specjalizuje się ona w chronieniu kompleksów o sporej powierzchni. Zadaniem byłaby ochrona w obiekcie handlowym przez śledzenie monitoringu i obserwowanie linii kas z klientami. Spółka oferuje stabilną pracę z możliwością rozwoju. Mile widziane są także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

WYMAGANIA
– Odpowiedzialność
– Wysoka kultura osobista
– Atutem byłoby doświadczenie w ochronie

Kolejne propozycje w: praca ochrona Rumia
Placówka Agata Meble potrzebuje ochroniarza na pełny etat z umową o pracę. Gwarantuje stabilność zatrudnienia, przygotowanie do zadań i zapoznanie się ze strukturą firmy oraz konsekwentne przestrzeganie umowy.
OBOWIĄZKI
– Ochrona obiektu
– Przeciwdziałanie zagrożeniom
– Pilnowanie, żeby nie było kradzieży

Agencja ochrony Umbrella Holding zatrudni osobę jako pracownika ochrony fizycznej. Firma proponuje umowę o pracę albo zlecenie. Umożliwia też rozwój zawodowy, zapewnia mundur i narzędzia do wykonywanych zadań, szkolenia, ubezpieczenie grupowe czy kartę Multisport. Ponadto spółka zwraca koszty dojazdu.

WYMAGANIA
– Niekaralność
– Kultura osobista